<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on null in <b>/data01/virt80548/domeenid/www.ulemistetervisemaja.ee/htdocs/wp-content/themes/yt-theme/single.php</b> on line <b>9</b><br />

FOTOD JA VIDEO: Ülemiste Tervisemaja avamine- innovatsioon, parem tervis ja heaolu nüüd vaid jalutuskäigu kaugusel

Ülemiste Tervisemaja on nüüd ametlikult avatud! Septembris toimunud avapeol tutvustati kogukonnale ning koostööpartneritele Ülemiste Tervisemaja kontseptsiooni ja võimalusi.

Kuigi Ülemiste Tervisemajja on oodatud kõik huvilised, on see loodud vastavalt Ülemiste City spetsiifikat ja vajadusi arvestades. Üheks oluliseks märksõnaks, mis linnakut iseloomustab on rahvusvaheline seltskond ning see seab uued nõudmised ka kogukonna meditsiinikeskusele. “Meil on võimalus saada perearsti vastuvõtte viies erinevas keeles- eesti, vene, soome, inglise, saksa ning norra keeles,” ütles avapeol Ülemiste Tervisemaja juhataja Kristel Amjärv.

Vastavatud tervisemaja üheks iseloomustavaks märksõnaks on kindlasti innovatsioon. “Pakume terviklahendusi ning tegeleme innovatsiooniga, et arendada kaasaegsel tehnoloogial põhinevat teaduspõhist meditsiini,” kinnitas Amjärv. Neljandal ehk innovatsiooni korrusel, asub terves Baltikumis ainulaadne tervisetehnoloogia idufirmade ärikiirendi Health Founders, pakkudes kasvuprogrammi kogenud mentoritega ja eluslabori võimalusi. Ülemiste Tervisemajas töötatakse ka koostöös Tartu Ülikooliga välja unikaalset tervisekäitumise mudelit, mis lähtub personaalselt iga inimese füüsilistest, vaimsetest ja sotsiaalsetest eripäradest. “Sellest tööriistast võiks edaspidi haiguste ennetamisel ja elukvaliteedi tõstmisel abi olla ka kõigil teistel linnadel ja linnakutel üle maailma,” märkis Ülemiste Cityt arendava Mainor ASi juhatuse esimees Kadi Pärnits.

Ülemiste Tervisemajas asub 24 erinevat ettevõtet, mis kõik toetavad igapäevast tervist. Näiteks leiab siit Synlabi meditsiinilabori, aga ka beebide arengut toetava Babsysport keskuse, lisaks PERHi verekeskuse, Medemise ilu- ja nahakliiniku, aga ka Unimed Hambakliiniku, Kesklinna psühhiaatrialiiklinu ja silmakliiniku. Vastuvõtte on värskelt alustanud ka Tartu Ülikooli taastusravi ja füsioteraapia kliiniku arstid ja ortopeedid ning KRA meditsiinikomisjon.

Ülemiste Tervisemaja avavideo on vaadatav siin:

Fotogalerii:

Seminari salvestus on järgi vaadatav siit

 

Ülemiste Citys toimetavale 12 000 talendi jaoks on parem tervis nüüd vaid jalutuskäigu kaugusel! Tule meile külla Karl Papello majja, Valukoja 7.