<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on null in <b>/data01/virt80548/domeenid/www.ulemistetervisemaja.ee/htdocs/wp-content/themes/yt-theme/single.php</b> on line <b>9</b><br />

Head uudised Ülemiste City terviseklastrilt – uued võimalused Ülemiste Citys, kuidas hoida talente ja nende tervist!

Koostöös If Kindlustusega pakume Ülemiste City linnakus asuvatele ettevõtetele ja töötavatele talentidele mugavat lahendust tervisekindlustusega.

Ülemiste City üks prioriteete on hoida linnaku inimesed liikumas, seltsimas ja olema tööhoos. Seepärast pöörates veelgi enam tähelepanu talendi tervisele, on Ifi tööandjapoolne tervisekindlustus täienduseks riiklikule ravikindlustustele ja loob võimaluse pakkuda oma töötajatele lisaväärtust ilma erisoodustusmaksuta. Tööandjal on võimalik panustada aastas iga töötaja tervise edendamiseks maksuvabalt kuni 400 €.

See tähendab töötajale, kelle tööandja on If Kindlustuse tervisekindlustusega liitunud, et ta saab parema ligipääsu tasulistele raviteenustele, mis suure lisaplussina asuvad Ülemiste Citys ehk töökoha lähedal. Tervishoiueenuse osutajad arveldavad otse If-kindlustusega.Ravile pääsemine toimub ilma pikkade järjekordadeta, ka töövälisel ajal ja vajadusel digikanalite kaudu (Digikliiniku abil).

Tule kohale, kogu teadmisi ja kindlusta tervist!

Terviselahenduste lansseerimissündmus „Tervislik Ülemiste, terve talent“

  • 21. september 11.00 – 13.15, peagi valmivas uues Ülemiste Tervisemajas 2 (Sepapaja 12)
  • Anna oma tulekust teada hiljemalt 18. septembriks → info@mainorulemiste.ee

Ifi tööandja tervisekindlustuse ning teiste täiendavate võimalustega enda tervise hoidmiseks ning B2B platvormiga saad tutvuda 21. septembril, kus anname sündmusega heale tervisele uue hoo sisse ja liigume veelgi parema enesetundega otse sügishooaega.