<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on null in <b>/data01/virt80548/domeenid/www.ulemistetervisemaja.ee/htdocs/wp-content/themes/yt-theme/single.php</b> on line <b>9</b><br />

Pikema sõpruse päev

Tere, Tõeline Sõber!

Suur tänu Sulle, et hoolid enda ja oma sõprade tervise eest!

Nii on teie sõprus pikem ning tänu Tõelistele Sõpradele, nagu sina, elavad lõpuks kauem ja tervemalt kõik Eesti mehed. Kui sooviksid korraldada oma sõpradele novembrikuu jooksul ühe Pikema Sõpruse Päeva, siis anname sulle mõned vihjed:

1. Lepi sõpradega kokku kõigile sobiv kuupäev, millal te oma Pikema Sõpruse Päeva korraldate. Üks abivahend ühise kuupäeva leidmiseks on nt rakendus Doodle.

2. Korralda oma sõpradega üheskoos üks meeldejääv päev.Ei ole vahet, kas te korraldate sõpradega piljardi- või korvpalliturniiri, vaatate telekast koos vutti või lähete tantsutundi. Tähtis on see, et te veedaksite üheskoos ühe päeva ja tunneksite rõõmu sellest, et teil on head sõbrad, ning selle käigus põikaksite ka muuseas tervisekontrollist läbi.

3. Broneeri aeg tervisekontrolliks nii endale kui oma sõpradele. Meeste- ja laboriarstid on Teile välja töötanud spetsiaalsed kuni 35 ja 35+ mehe paketid, millele võib lisaks võtta suguhaiguste paketi. Tervisekontroll võtab teil ühe inimese kohta 2-3 minutit, sellele eelnevalt on oluline olla 2-3h söömata, kaasa võtta dokument. Vastused saab järgmisel päeval koos kirjalike selgitusega. Ülemiste Tervisemajas saate proove anda:

Qvalitas Arstikeskus, 3. korrus, broneeri aeg siin.

SYNLAB, 2. korrus, E-R 8-16 (aega broneerima ei pea), rohkem infot siin.

Rohkem infot Pikema Sõpruse Päeva kodanikualgatuse ja pakettide kohta saate siit.

Pikemaid Sõpruse Päevi soovides

Ülemiste Tervisemaja