Ülemiste Kirurgiakliinik

Ülemiste Kirurgiakliinik keskendub peamiselt elukvaliteedi parandamisele, mida tänapäevane
päevakirurgia võimaldab hubases keskkonnas ja igas eas patsiendile.

Ülemiste Kirurgiakliinik on kaasaegseim kolme kõrgtehnoloogilise operatsiooni saaliga kirurgiakliinik. Kliinik teostab operatsioone plastika-ja rekonstruktiivkirurgia, ortopeedia, kõrva-ja kurguhaiguste,
neurokirurgia, günekoloogia, uroloogia ja üldkirurgia alal.

Kliinik teeb koostööd paljude linnakus asuvate terviseasutustega: Meliva arstikeskusega, SYNLAB laboriga, BENU apteegiga ning ka teiste Ülemiste Tervisemajade tervishoiuteenuste osutajatega.

Rahvusvahelisus

Tegemist on Ülemiste linnaku jaoks olulise arendusega, mis ideest kliiniku lõpliku valmimiseni võttis aega kolm aastat. „Uus kirurgiakliinik toob siia kliente ka väljaspoolt Eestit. Seda soodustab lennujaama lähedus, hea ühendus sadamaga ja tulevane Rail Baltic, kuid eelkõige tuleb siia patsient tänu meie kliiniku kõrgele tasemele ja professionaalsele personalile. Ülemiste Kirurgiakliiniku meditsiinilist poolt juhib soomlasest Professor Jyri Hukki, kes on töötanud imikute-, laste- ja täiskasvanute plastika- ja rekonstruktiivkirurgina üle 30 aasta. Ta on kogenud kirurg plastikakirurgia valdkondades nagu silmaümbruse operatsioonid, näo- ja kaela korrektsioon, otsmiku- ja kulmude plastika, rinnaoperatsioonid, kehaplastika ja intiimkirurgia. Lisaks on ta omandanud näo-, lõualuu-, ja koljuoperatsioonide alase spetsialiteedi rahvusvahelises Kraniofatsiaal Instituudis Dallases, Texases. Samuti on ta spetsialiseerunud laste huule- ja suulaelõhe lõikustele. Professor Hukki on avaldanud üle 60 artikli rahvusvahelistes plastika kirurgia alastes väljaannetes ning plastikakirurgia alastes õpikutes ülikoolidele. Prof. Hukki on Rahvusvahelise Näo- ja Koljukirurgide Seltsi liige.

Ülemiste Kirurgiakliinikus teostab laste operatsioone lisaks prof. Jyri Hukkile ka Helsingi Ülikooli plastikakirurgia kirurg doc. Anne Saarikko.

Esmaklassiline tehnoloogia

Koostöös Ülemiste City arendajatega Mainor AS-st, Semetron AS-i tehnoloogide- ja täna kliinikus tegutsevate kirurgide- ning anestesioloogidega, püüdsime luua keskkonna, kus arstidel, õdedel ja muul personalil on tänu kaasaegsele töökeskkonale võimalik teha parima tulemusega tööd.