<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on null in <b>/data01/virt80548/domeenid/www.ulemistetervisemaja.ee/htdocs/wp-content/themes/yt-theme/single.php</b> on line <b>9</b><br />

ÜLEMISTE CITY`s avas uksed innovaatiline ja hubane ÜLEMISTE KIRURGIAKLIINIK

Ülemiste linnak on saanud tervisevaldkonnas olulise täienduse. Vastvalminud kliinikus toimub regulaarne töö ja on tehtud edukad operatsioonid nii Soome kui Eesti patsientuurile.

Uus, Ülemiste Kirurgiakliinik keskendub peamiselt elukvaliteedi parandamisele, mida tänapäevane päevakirurgia võimaldab.

„Meie erakliinikus on võimalik hubases keskkonnas lahendada elukvaliteedi muresid ja seda igas eas,“ ütleb Ülemiste Kirurgiakliiniku tegevjuht Anne Nurmi.

Ülemiste Kirurgiakliinik on kaasaegseim kolme kõrgtehnoloogilise operatsiooni saaliga kirurgiakliinik.

Kliinik teostab operatsioone plastika-ja rekonstruktiivkirurgia, ortopeedia, kõrva-ja kurguhaiguste, neurokirurgia, günekoloogia, uroloogia ja üldkirurgia alal.

„Uus kliinik teeb koostööd ka teiste linnakus asuvate terviseasutustega – MELIVA arstikeskusega, BENU apteegiga ning ka teiste Ülemiste Tervisemajade tervishoiuteenuste osutajatega,“ selgitab Anne Nurmi.

Rahvusvahelisus

Tegemist on Ülemiste linnaku jaoks olulise arendusega, mis ideest kliiniku lõpliku valmimiseni võttis aega kolm aastat. „Uus kirurgiakliinik toob siia kliente ka väljaspoolt Eestit. Seda soodustab lennujaama lähedus, hea ühendus sadamaga ja Rail Baltic, kuid eelkõige tuleb siia patsient tänu meie kliiniku kõrgele tasemele ja professionaalsele personalile. “ Ülemiste Kirurgiakliiniku meditsiinilist poolt juhib soomlasest Professor Jyri Hukki, kes on töötanud imikute-, laste- ja täiskasvanute plastika- ja rekonstruktiivkirurgina üle 30 aasta. Ta on kogenud kirurg plastikakirurgia valdkondades nagu silmaümbruse operatsioonid, näo- ja kaela korrektsioon, otsmiku- ja kulmude plastika, rinnaoperatsioonid, kehaplastika ja intiimkirurgia. Lisaks on ta omandanud näo-, lõualuu-, ja koljuoperatsioonide alase spetsialiteedi rahvusvahelises Kraniofatsiaal Instituudis Dallases, Texases. Samuti on ta spetsialiseerunud laste huule- ja suulaelõhe lõikustele. Professor Hukki on avaldanud üle 60 artikli rahvusvahelistes plastika kirurgia alastes väljaannetes ning plastikakirurgia alastes õpikutes ülikoolidele. Prof. Hukki on Rahvusvahelise Näo- ja Koljukirurgide Seltsi liige.

Ülemiste Kirurgiakliinikus teostab laste operatsioone lisaks prof. Jyri Hukkile ka Helisingi Ülikooli plastikakirurgia kirurg doc. Anne Saarikko.

Esmaklassiline tehnoloogia

Kirurgiakliiniku tegevjuht Anne Nurmi on varasemalt tegutsenud advokaadina.

„Olen oma elust palju haiglas veetnud ning mind on palju opereeritud. Võin öelda, et kirurgid on mu elu päästnud. Eks sellest ka see suur austus ja imetlus kirurgia kui valdkonna vastu alguse saigi,“ selgitab ta ning lisab, et eelnevale toetudes oskas ta kirurgiakliinikut rajades panna erilist rõhku just patsiendisõbralikkusele. „Ülemiste Kirurgiakliinikust leiab kõik selle, millest ma ise erinevates haiglates patsiendina viibides unistasin. Siit saavad meie patsiendid kindlasti suurepärase kogemuse. Oleme selleks teinud kõik võimaliku!“

Koostöös Ülemiste City arendajatega Mainor AS-st, Semetron AS-i tehnoloogide- ja täna kliinikus tegutsevate kirurgide- ning anestesioloogidega, püüdsime luua keskkonna, kus arstidel, õdedel ja muul personalil on tänu kaasaegsele töökeskkonale võimalik teha parima tulemusega tööd.

 

ÜLEMISTE KIRURGIAKLIINIK asub Ülemiste Citys, Sepise 7, Alma Tominga maja esimesel korrusel.